drrad

دکتر ساسان راد را بیشتر بشناسید

پزشک هستم.سابقه ۲۵ سال کار در پرازدحام‌ترین اورژانس‌های کشور و هم‌چنین ارائه خدمت در مرکز بیماری‌های خاص رادارم. این افتخار را هم داشتم که قریب به ۱۰ سال از عمرم را به‌عنوان مدیر کنترل کیفی یکی از آزمایشگاه‌های پاتوبیولوژی سپری کنم.

حاصل این سال‌ها ، تجربه‌ای است که دوست دارم آن را با شما به اشتراک‌گذارم. می‌دانید؛ در طول این سال‌ها آموختم  سلامتی یگانه گوهری است که باید قدرآن‌را دانست. انسان سالم می‌تواند منشأ اثر و تحول باشد. حیف است به‌سلامتی خود بی‌اعتنائی کنیم. حلقه‌های یک جامعه به هم متصل‌ هستند. تا قدر سلامتی خود را ندانیم، نخواهیم توانست برای سلامتی اطرافیان و اجتماع خود اهمیت  قائل شویم.

 

بسیاری از بیماری‌ها و حوادث قابل پیش‌گیری هستند به‌شرط این‌که بدانیم چه چیزی بنیان سلامت ما را می‌سازد و چه چیزی آن را تهدید می‌کند. بیائید بجای بسر بردن در اضطراب ابتلا به بیماری، از آن پیشگیری کنیم. بجای هزینه کردن در درمان، راه‌های حفظ سلامتی خود را بیابیم تا کمتر متحمل رنج‌های ناخواسته شویم.

در این ایام که گستره دنیای مجازی از عالم واقعیت فرا‌تر رفته‌است و سرعت گردش اطلاعات دیگر از قوانین پیشین پیروی نمی‌کند، هرروز محدودیت‌های بیشتری در‌نوردیده می‌شود. دستیابی به اطلاعات به‌راحتی امکان‌پذیر گشته‌است ولی قضاوت در مورد صحت‌وسقم اطلاعات بخصوص در حوزه‌های تخصصی ازجمله پزشکی به‌راحتی مقدور نیست. این روزها اهمیت دست‌یابی به منابع معتبر آموزشی در حوزه پزشکی سلامت، بیش‌ازپیش احساس می‌شود.

 

اگر دغدغه‌های شما هم همین‌ها‌ است، بیایید هم‌داستان شویم!

امیدوارم با تولید محصول‌های آموزشی با کیفیت و به‌روز مطابق ذائقه شما این خواسته  جامع عمل پوشانده شود.

                                                                                                                                                                                                              متشکرم